A A A

O firmie

Nasza firma istnieje na rynku od 1986 roku. Jest firmą rodzinną, gdzie już trzecie pokolenie pracuje z Nami. Zajmujemy się kompleksowymi naprawami blacharsko – lakierniczymi wszystkich pojazdów osobowych oraz dostawczych.

 

Nasza firma współpracowała przez 10 lat z Mak SEAT, Hajda SEAT, Auto Śląsk SEAT oraz przez 2 lata z VW Wojtanowicz, który później otworzył własny serwis blacharko – lakierniczy.

 

Od 3 lat jesteśmy w sieci naprawczej PZU Compensa Benefia Concordia. Sieć Naprawcza PZU to program pomocowy adresowany zarówno do klientów PZU, jak i kierowców, poszkodowanych przez właścicieli ubezpieczenia OC wydanego przez PZU.

  •  znajdują się wyłącznie warsztaty spełniające najwyższe standardy techniczne i jakościowe. Wybór to gwarancja, że samochód zostanie naprawiony szybko i profesjonalnie.
     
  • Przynależność zakładu do Sieci Naprawczej PZU potwierdza certyfikat wydany przez właściwe miejscowo Regionalne Centrum Obsługi Szkód Grupy PZU.
  • W zakładach Sieci Naprawczej klient ma możliwość udzielenia zakładowi upoważnienia do uzgodnienia z firmą ubezpieczeniową zakresu i kosztów naprawy.
  • Na podstawie upoważnienia ubezpieczyciel może przekazać należność za naprawę samochodu bezpośrednio wykonawcy usługi. Dzięki temu klienci nie muszą angażować własnych pieniędzy.
  • Niektóre warsztaty mają możliwość samodzielnego przeprowadzania oględzin i przyjmowania od klienta wymaganej w procesie obsługi szkody dokumentacji.

 

 

 

Cały czas szkolimy się, by móc jeszcze efektywniej i szybciej naprawiać Państwa samochody. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo, wykonując zlecone zadania uczciwie i fachowo. Nasza firma stosuje odpowiednie narzędzia i urządzenia aby jak najlepiej naprawić Państwa pojazdy.


   Robimy wszystko, abyście byli Państwo zadowoleni z naszej pracy i zawsze mogli bezpiecznie wrócić do swoich domów. Wszystkim, którzy dotychczas skorzystali z naszych usług serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że w razie potrzeby będą wiedzieli, gdzie udać się po pomoc.  Wszystkich potencjalnych oraz nowych klientów zapraszamy do bezpośredniego odwiedzenia naszej firmy i przekonania się, że cena jest pojęciem względnym w odniesieniu do wysokiej jakości wykonanej usługi.

 

ZAPRASZAMY!

 

KONTAKT:

tel. 601 77 17 10

tel. 691 81 84 88

tel. 726 09 81 33